Голубці з маринованою капустою

Фото - Фото - голубці з маринованою капустою

Як готувати

А я цього рецепту не знаю, голубці обожаю- і класичні, і овочеві, роблю по-різному, але останнім часом мені часто роблю "гострі", З молодою капустою. Капусту- як звичайно-під струмінь гарячої води і розбираю на листя. Листя - в ємність і заливаю їх киплячим розсолом. Розсіл прімітівний- в киплячу воду - сіль, цукор, укусус за смаком і на літри два води - половину склянки олії, Чорний перчик в горошку і багато стебел кропу. Заливаю цим капусту і залишаю на добу.

Через добу (можна і двоє-не проблема) готую фарш. Три частини - свинина, баранина, яловичина (але якщо чесно, то коли немає трьох компонентів, то обходжуся будь-яким одним-двома) На кілограм фаршу - дві маленкие цибулини, а потім - до гострого смаку - білий перець, мелена паприка, дрібно нарізна кінза , п'ять-шість часточок часнику (через чеснокодавку), сіль, сік одного лимона. Фарш має вийти гострим. Загортаю це у вже промаринуватися капустяне листя - і роблю дуже маленькі голубці. Укладаю шарами, додаю склянку розсолу з капусти-й в духовку. 40 хвилин на 180-200 градусів. Поки воно гаситься, готую соус-обсмажую моркву. цибуля, томати очищаю від шкірки - в сковорідку з цибулею і морквою і випарюють Додаю це в голубци- і ще хвилин на 20 в духовку. І все. Самі голубці виходять гостренькі, а соус -нежно-солодко-кислий