Котлети по-приморських за рецептом з citycat c варіаціями

Фото - Фото - Котлети по-приморських за рецептом з Citycat c варіаціями

Як готувати

Вибачте за занудство, але не можу втриматися і не запропонувати цей рецепт знову. Вийшла ТАКА смакота, що всі, хто має доступ до червоній рибі, просто зобов'язані це приготувати. Їли і хвалили всі, включаючи тих, хто до риби байдужий. Я, правда, помаринувати які не рекомендовані 1-2 години, а всі 4, але смак вийшов найніжніший без найменшого натяку на рибу. Я подала ці котлетки з молодою відвареної картоплею, зеленим салатом і білим каліфорнійським вином. Обід вийшов, як в хорошому ресторані. Сьогодні доїдали їх на сніданок холодними з майонезом і теж було дуже смачно.

Риба червона 500 м, цибуля ріпчаста 2-3 шт., Масло рослинне 2 ст. л., яйця 2 шт., борошно 3 ст. л., сіль 1 ч. л., сода 1/2 ч. л.

Півкіло червоної риби (свіжої або розмороженої) без шкури і кісток, дрібно порізати кубиками, 2-3 головки цибулі подрібнити і покласти в рибу, додати 2 столові ложки рослинної олії все ретельно розмішати і поставити в холодильник на годину або два, ну а якщо ні часу, то і без настоянки теж смачно буде. Потім додати 2 яйця, 3 столові ложки борошна, 1 чайну ложку солі і 0.5 чайної ложки соди. Все перемішати і смажити на олії. Мої зауваження: Маса виходить не дуже густий, я її викладала на сковорідку ложкою, як оладки. Замість нарізки вручну, я скористалася Food Processor, порубав спочатку цибулю, а потім рибу в не дрібні шматочки, вийшло дуже швидко.

Знову їх приготувала, але внісши невелика зміна - рибу і цибулю різала вручну, а не в процесорі, приготувала відразу без всякого маринування і додала в рибну масу банку крабів. Вийшло ще смачніше.