Тепер про швидке борщі

Фото - Фото - Тепер про швидке борщі

Як готувати

Буряк з банки підходить добре. Крім того, дуже економить час - якщо нічого не обсмажувати. Запорука успіху - підібрати вкусниe томатниe консерви, мені подобаються гострі зі шматочками помідорів (типу у власному соку) і трохи справжнього соусу. Ще я ріжу стебло селери і, коли все готово, нарізаний зубчик часнику - виходить дуже яскравий свіжий смак. Найчастіше варю пісний борщ, буває з яловичиною або зі свининою. Пісний займає 35 хв. на наступний день він ще краще.

Ставлю каструлю з водою на самий сильний вогонь і закриваю кришкою.

Ріжу підлогу середньої цибулини дрібно, щоб діти не відчули і відразу кладу в каструлю. Ріжу дрібно одну середню картоплю - туди ж, шаткую капусту і в каструлю, натираю моркву на великій тертці (в натертому вигляді приблизно півсклянки нещільного, від великої морквини половини не дотіраю), кидаю в каструлю. У цей час вода вже кипить і я зазвичай згадую, що треба солити.

Далі ріжу селера (стебло ріжу на 4 частини складаю поруч і ріжу тонкими пластинками впоперек) кладу в каструлю.



Потім откраваю банку з помідорами, розміром як буряк (1 фунт приблизно 500 гр), якщо вони великі (у нас вони є вже нарізані на шматочки), ріжу на маленькі шматочки і разом з соком відправляю в борщ.

Тепер черга буряка, я її тру на крупній тертці всю банку (порізати буде, напевно, краще, але час шкода, різати щось треба майже як сірники розміром). Коли буряк в борщі і все тихо булькає, я ллю туди який-небудь томатний соус - віддаю перевагу яскраві темним.

У цей момент треба починати пробувати. Не виключено, що ви захочете додати соус, або лимонний сік або трохи цукру - овочі завжди різні, соуси теж не стабільні.

Можна трохи поперчити, але останнім часом я кладу томатну салсу 1 ст. ложку (це південно-американський соус, купую теж найяскравіший). Залишилося нарізати часник, вимкнути борщ і покласти туди нарізаний часник. Кріп і сметана на столі.

Цей борщ дуже літній, тому взимку користується великим успіхом, крім того дуже швидкий. запитуйте, якщо знову чого заплутала.